Konkurs Kolory smaków

-
Konkurs Kolory smaków
Zapraszamy do udziały w konkursie portalu boskakuchnia.pl. Do wygrania książka Marty Gessler. Odpowiedz na jedno proste pytanie, a być może do Ciebie trafi ten wyjątkowy poradnik.

Nagrody

  • Książka Marty Gessler

    Znana restauratorka zaprasza do krainy pełnej smaków, kolorów i zapachów. Zdradza tajniki wielu oryginalnych i wyszukanych, a jednocześnie prostych w wykonaniu potraw. Pokazuje jak można, również we własnej kuchni, stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Dopełnieniem barwnego, obfitującego w ciekawostki i praktyczne wskazówki tekstu są piękne fotografie. Ułatwią one wykonanie dań, a także staną się dla Czytelnika inspiracją i natchnieniem.

    Marta Gessler: wiecznie zajęta. Prowadzi słynną w Warszawie "Qchnię Artystyczną" i kwiaciarnię "Warsztat Woni". Organizuje przyjęcia, inprezy, tworzy dekoracje. Swoimi pomysłami sprawia, że żuje nam się piękniej. Realizuje się jako projektantka, pokazuje ludziom, co kocha, czym lubi się otaczać.

Zadanie

Jeśli chcesz zdobyć konkursową nagrodę, postępuj zgodnie z poniżej opisanymi krokami:
1) Polub profil boskakuchnia.pl
2) Zachęcamy do udostępnienia na swojej tablicy postu konkursowego
3) Odpowiedz na pytanie poniżej
Konkurs trwa do 31.08.2017. Powodzenia!

Pytanie:
Jakie warzywo trzyma w dłoni Marta Gessler na okładce książki?

Konkurs dla subsrybentów portalu boskakuchnia.pl Jeśli jeszcze nie jesteś suskrybentem Twój adres e-mail zostanie dopisany do bazy boskakuchnia.pl